נגישות לאתרים

אנו מאד שמחים לארח אותך אצלנו באתר. אנו מבינים כי בדעתך להתאים את אתרך לחוק הנגישות בישראל . לבנות או לעדכן את האתר הבית שלך לצרכים המשתנים של השווקים העסקיים התחרותיים במאה ה- 21. שמי, נועם אבו דיגיטל מרקט ואני פעיל בתחום הנהדר הזה של נגישות לאתרים ובניית אתרים, עיצוב גרפי ומיתוג, וקידום אורגני וממומן ברשת וברשתות החברתיות מזה למעלה מ- 20 שנה.

חוק הנגישות בישראל לאתרי אינטרנט

החוק בישראל מחייב בעלי אתרים להנגיש אותם לבעלי מוגבלויות. חובה זו, שבנוסף מהווה גם אינטרס עסקי מובהק וגם ערך ראוי, חלה על מגוון רחב של נכסים דיגיטליים ובהם אתרי אינטרנט, אתרי מובייל, אפליקציות, מדיה חברתית ותוכן. לחברת נועם אבו דיגיטל מרקט ניסיון של למעלה מ-9 שנים בליווי ארגונים, בתי תוכנה וחברות מהמובילות בישראל בכל התחומים: משרדי ממשלה, מוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, מותגים מוכרים, חברות היי-טק, ארגוני בריאות, רשויות מקומיות, חברות תקשורת, חברות תיירות ועוד.

הניסיון המגוון שצברנו והידע רחב ההיקף, גם לגבי התקנות הקבועות בחוק וגם בהיבט הטכנולוגי של הנגשת אתרים, מאפשרים לנו להבטיח לכם אתר נגיש לכולם ואיכותי – להבטיח ולקיים.

מה כוללת בדיקת אתר מקצועית בנושא הנגישות?

בדיקת האתר הקיים כוללת בדיקה יסודית של כל רכיב בכל דף – טקסטים, תמונות, וידאו, שמע, מסמכים, כפתורי ניווט, קישורים, טפסים, תפריטים ועוד – מבחינת מידת התאמתם לבעלי מוגבלות בראייה, קושי בשמיעה, לקות מוטורית או מוגבלת קוגניטיבית. הסקירה מתבצעת על סמך כל היבטי הנגישות והתקנים העדכניים.

בסיום הבדיקה תקבלו מאיתנו דו"ח מפורט ובו כל הפעולות הנדרשות על-מנת להנגיש את האתר כך שיעמוד בדרישות החוק. גם שירות בדיקת האפליקציות של נועם אבו דיגיטל מרקט נשען על ניסיון עשיר – מרכיב הכרחי במיצוי הפוטנציאל של כל אפליקציה והגדלת מספר המשתמשים בה, בפרט לנוכח העובדה שעדיין אין תקנים ברורים וחד-משמעיים לגבי נגישות במובייל.

ניהול נכסים דיגיטליים בדיגיטל מרקט

הנגשת תוכן האתר הינה חובה

הנגשת תמונות, תכנים, מסמכי אופיס ו-PDF היא תהליך מובנה שכולל בשלב ראשון את מיפוי כל המסמכים כדי לבדוק אילו מהם אכן ניתנים להנגשה. בכל מסמך שאפשר להנגיש יבוצעו כל הפעולות הדרושות – תיוג כותרות, תיוג טבלאות, תיאורים חלופיים לתמונות, תיקון צבעים לא מתאימים, הנגשת קישורים ומעבר בעזרת קורא מסך על-מנת לבחון את השינויים. כמו כן מבוצעות בדיקות מדגמיות לאחר העלאת המסמכים המונגשים לאתר כדי לוודא שהם עומדים בתקנות.