בניית אתרים

אתרי חנויות וקטלוג

הרפואה הנכונה
GLAMCOR ISRAEL
מריניס שטיחים
סטודיו RinArt
נשים יודעות
SKIN DEAD SEA
LOOK LIKE
BRANDEE
בדיוק
הורות כמעשה ניסים
NEWDAICA DORON ZEEVI
מגמא טכנולוגיות בע"מ
ציקי נגררים
רינה פארם
SEE SYS
איציק שלטים פתרונות תצוגה ושילוט
ניר יעל פתרונות חימום
אבן תבל
FUNKIER - חנות לרוכבי האופניים

השקעות ופיננסים

יניב טולדנו רו"ח
DELTA CAPITAL
מנהלת חשבונות אישית SUNDAY
בית השקעות SPARTA CAPITAL
פורטל השקעות LOSOLIDI
FINTAX
NAWI GROUP

עורכי דין, פוליטיקה

משרד עו"ד עמי סביר
עו"ד יוסי הרשקוביץ
קבוצת גושרים
עו"ד עדי לוי סקופ
ברוש כהן משרד עו"ד
עו"ד אסטר צסטלין
עו"ד פייר דניאל
דני דנון IN THE LIO'S DEN
עו"ד עמרי אזולאי
נקראים לדגל - תנועה לאומית ליברלית
מור, פרדו, ערן ושות'

נדל"ן ותעשייה

ק.שילה
רוש בריא
חזית אלומיניום
benztech
אגם שביט יזמות בנדל"ן
נדל"ן בע"מ
Tarom Innovative Technologies Ltd
SEALREK - Mechanical Seal Repair Kits

ספורט, בריאות, אסתטיקה ויופי

פרואקטיב
ענת גולד סטודיו ליוגה
ירון ארבל מטפל בתנועה
דנטליסט - יישור שיניים
רחל קמינצקי
קרן לפלר - רפואה סינית
אופטיק 135
סופי ברקוביץ - יעוץ הורי

מקצועות חופשיים

מחוברים ליותר
גורם אנושי
מיחזור פלסטיק בישראל Switchmed
טקסימדיה פרסום חוצות
ליאל כוח אדם
יקב קטרון
OPTIMUM POINT
PRESPECTIVA
אקטיב פתרונות אבטחה ותקשורת
XtraCorp
טכנוספרה
אורית גיל פז מאמנת לשינוי ונומרולוגית
המכללה האקדמית אשקלון
מוסדות.נט
LIFE & ENVVIRONMENT
בית הרב גץ
STUDIO BAG
הדמוקרטים
Raychem - חימות תת רצפתי
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אנו מבטיחים כי כל אתר יוקם על פי התקן הכי עדכני , מסודר ובעיקר מהיר תגובה.

בניית אתרים

אני מאד שמח לארח אותך אצלי באתר. אני מבין כי בדעתך לבנות אתר מקצועי עדכני ואיכותי המתאים לצרכים המשתנים של השווקים העסקיים התחרותיים במאה ה- 21. שמי, נועם אבו דיגיטל מרקט ואני פעיל בתחום הנהדר הזה של בניית אתרים, עיצוב גרפי ומיתוג  לעסקים, קידום אורגני וממומן בגוגל וברשתות החברתיות מזה למעלה מ-20 שנה. כילד הקדשתי שעות למחשב. הוקסמתי מהיכולת של הטכנולוגיה ומאז החלטתי להפוך את התחביב למקצוע.

עיצוב פורץ דרך

נועם אבו – דיגיטל מרקט מוביל בתחום בניית האתרים באמצעות טכנולוגיה עדכנית וניסיון רב שנים במגוון רחב של סגמנטים בתעשייה והמסחר בישראל. לאורך השנים, תמיד התאפיינה העבודה שלי בתחום בניית אתרי אינטרנט בחדשנות, עדכנות טכנולוגיות ובעיקר בעיצוב פורץ דרך. אני מאמין כי אתר אינטרנט איכותי, קל לתפעול ולתחזוקה המאפשר לבעליו ברוב המקרים להיות הגורם שיכול להמשיך ולהשביח את האתר בכתיבת תכנים חדשים ללא צורך בעזרתם של אנשי מקצוע.


חווית משתמש קריטית להצלחה

אנו מאמינים בדיגיטל מרקט כי אתר אינטרנט הבנוי נכון, מותאם לכל המכשירים ולחוק הנגישות החדש, חייב לשרת גם את הצרכים הארגוניים ואת התוכניות העסקיות לטווח הארוך ובעיקר להתאים את עצמו לרשתות החברתיות שלוקחות חלק גדול היותר ויותר באסטרטגיה השיווקית ובמיתוג של החברה. הידע והניסיון של נועם אבו – דיגיטל מרקט מאפשרים גמישות עיצובית טכנולוגית ובעיקר חווית משתמש הרבה יותר טובה מהממוצע של האתרים הקיימים כיום.

בונים אתרים איכותיים

נועם אבו – דיגיטל מרקט תמיד בונים אתרים שמותאמים הכי נכון לגוגל ומול שאר מנועי החיפוש. התוצאות מתבררות כבר לאחר חודשים קצרים שהאתר עלה לאוויר. מתברר כי אתרים שהקמנו בשנים האחרונות, נמצאים במיקומים הגבוהים ביותר בגוגל וזאת טרם השקעה בקידום אורגני. ככלל, אנו מעניקים שירותי אחסון, תחזוקה ותמיכה ללקוחותינו במסגרת "בנק שעות" גמיש, או במסגרת תמיכה שנתית מוזלת.


אנחנו אחראים לתוצאות.

לכן האחריות שלנו מתמקדת בדברים החשובים הבאים: אנו נאפיין את מסכי האתר לצרכים שלך, נתאים עבורך את העיצוב, נספק את הטכנולוגיה, נכתוב את התוכן, נקדם את האתר בגוגל ונדאג שתקבל פניות מלקוחות וכמובן נדאג להגדלת המכירות. נועם אבו – דיגיטל מרקט הינו חברה המתמקדת במתן פתרונות מלאים לעולמות הדיגיטל השונים ולרשתות החברתיות. אנו מעניקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת – בהגדרה של – ONE STOP SHOP 360


אתר אינטרנט הנבנה במיוחד לך

אנו כחברה דינמית ותוססת המתאימה עצמה לכל לקוח עפ"י צרכיו ודרישותיו, אין אנו מוכרים פתרונות ביה"ס או טמפלטים שהותאמו לאחרים! אנו מתמקדים בליווי אישי ובמתן פתרונות ייחודיים לצרכים שלכם בכל הקשור לבניית אתרים, אתרי סחר מקצועיים, שיפור המרות לאתרי קניות ושיפור הנוכחות ברשתות החברתיות.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אנו מבטיחים כי כל אתר יוקם על פי התקן הכי עדכני , מסודר ובעיקר מהיר תגובה.

בונים אתרים שעושים את העבודה בשבילך

אין קיצורי דרך בתהליכים המקצועיים שאנו מובלים בתחום בניית האתרים. אנו מקפידים לבצע אפיון ראשוני קפדני כחלק חשוב ומרכזי בתהליך עיצוב ובניית האתר בעבור לקוחותינו. הסטודיו שלנו אחראי לכך שחדשנות ויצירתיות בעיצוב כולל שימוש נכון בפלטת הצבעים, תביא את עיני הגולשים והמחפשים אל השירות ואו למוצר שלך, ילכדו באתר כבר מהכניסה הראשונה ויבצעו פעולה. אנו מקפידים לבנות אתר קורקטי הנותן מענה לצרכי הלקוחות הקיימים ובעיקר הלקוחות הפוטנציאליים. עושים זאת באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשות אשר משפרות את מהירות טעינת האתר המותאם לכל סוגי הדפדפן ולכל מכשיר סלולר ואו טאבלט.


עיצוב ייחודי ומקורי מותאם לצרכים שלך
.

אנו מאמינים כי כל מכונית הנראית מדהימה מבחוץ, חייבת לכלול מנוע פנימי איכותי, חזק ואמין. גם בתחום בניית האתרים ואתרי סחר מקצועיים נדרש לשמור על איכות טכנולוגית. פיתוח אתר אינטרנט איכותי ומקצועי בעבורך מחייב שימוש נכון בידע באפיון ותכנון נכון של מסכי האתר, בתכנות קוד נקי אשר יגרום לאתר לפעול כשורה ובמהירות בעבור גולשי אתר. אנו מעסיקים צוות הכולל: ניהול פרויקטים, מעצבים גרפיים, מתכנתי על מוכשרים ומקצועיים אשר חושבים 24/7 כיצד לשפר ביצועים בכל אתר חדש שאנו מקימים.

אנו מבטיחים כי כל אתר יוקם על פי התקן הכי עדכני ויהיה בעלי קוד נקי, מסודר ובעיקר מהיר תגובה.

בודק...