דפי נחיתה

Israel Aviation
מנהלת חשבונות אישית SUNDAY
נדל"ן בע"מ
דני דנון IN THE LIO'S DEN
חזית אלומיניום
גיא מלר ייעוץ משכנתאות
אריאל אהרונוב ייעוץ משכנתאות
דנה אביב יעד משכנתא
רו"ח יניב טולדנו
קרדיט פלוס שיפור דירוג אשראי
עו"ד יוסי דרור
המרכז לביטוח פנסיה חובה
עו"ד אמיר ששון
עו"ד יוסי דרור
קבוצת גושרים
הליכוד רחובות
שילת אסתטיקה
מוקד רפואה דחופה ELMEDICO
יוני רון - יעוץ תזונתי
שרון זוהר פסיכותרפיסט
אבן תבל ריצוף אבן, שיש ובריקים
רונה רותם אסתטיקה
רותם שערבני קוסמטיקה
KRISTINA AHARONOV
שרון שימר עיצוב פנים
Bezzer מקבוצת נגישות
אוריאן הפקות דפוס
גורם אנושי יוצרים הסברה
RAYHEAT
ארי קבלנים
FITNESS4LIFE
Digitalim
הדמוקרטים

הגעת למקום הנכון היה ואתם בודקים אפשרות להיעזר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שמומחיותם עוסקת בבנייה ועיצוב דפי נחיתה אשר מנעים לפעולה. דפי נחיתה שמגדילים את אחוזי התגובה ולא נחסמים במערכות המייל השונות. הגעת למסקנה כי עליך להגביר את החיכוך עם השוק. להגדיל נוכחות בקרב לקוחות פוטנציאליים, הבנת כי נכון להיעזר בדפי נחיתה מקצועיים בפורומים השונים וברשתות החברתיות. אנו שמחים כי זאת התובנה העסקית שלכם.


דף נחיתה – צורך יומי בעבורך

התובנה העסקית היא מאד נכונה מאד למצב התחרותי כיום. היא מתאימה מאד לצרכים המשתנים של השווקים העסקיים התחרותיים במאה ה- 21. שמי, נועם אבו דיגיטל מרקט ואני פעיל בתחום הנהדר הזה של בניית אתרים, עיצוב גרפי ומיתוג, בניית דפי נחיתה ומוצרי פרסום אחרים. אנו עוסקים בקידום אורגני וממומן בגוגל וברשתות החברתיות מזה למעלה מ-20 שנה.


עיצוב פורץ דרך לדף נחיתה

יש לבנות ולעצב דפי נחיתה רגילים במערכות חינמיות. יש לבנות דפי נחיתה מקצועיים שעושים את ההבדל. כידוע, דף נחיתה מיועד לייצר בעבורך הרבה מאד פניות על בסיס קבוע מלקוחות פוטנציאליים שמחפשים את המוצר או את השירות שלך ברחבי האינטרנט. אנו מאמינים כי תכליתו של דף נחיתה סופר מקצועי היא ליצור תגובה מיידית כמעט מצד הלקוח המחפש את השירות ואו המוצר ולגרום לא ללא להניע אותו לפעולה של רכישת המוצר וביצוע התשלום או לחילופין מילוי פרטים במצבים שאין אתם מוכרים מוצרים ואו שירותים און ליין.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אנו מבטיחים כי כל אתר יוקם על פי התקן הכי עדכני , מסודר ובעיקר מהיר תגובה.

מניעים לפעולה – מניעים למעורבות

דף נחיתה צריך להיות מניע לפעולה, ללא טקסט ומלל מיותר, אבל שיבהיר בצורה מהירה את התועלת ואת הצעת הערך הייחודית והגדולה מכל אחת אחרת שהכיר. אנו עושים זאת בהצלחה רבה. דפי החיתה שלנו מביאים להרבה יותר תגובות. נועם אבו – דיגיטל מרקט מובילים עשייה גם בתחום הבנייה והעיצוב של דפי נחיתה בנוסך למומחיותם בניית אתרים באמצעות טכנולוגיה עדכנית וניסיון רב שנים במגוון רחב של סגמנטים בתעשייה והמסחר בישראל.


מגדילים את כמות הלידים הנכנסים

בניית דפי נחיתה התאפיינה אצלנו בחדשנות, ובעדכנות טכנולוגיות ובעיקר בעיצוב פורץ דרך. אנו מאמינים כי דף נחיתה איכותי, קל להבנה והמניע לפעולה מאפשר לבעליו ברוב המקרים לזכות בהרבה יותר לידים נכנסים. עסקים וחברות מייחלים להגיע לקוחות חדשים. לקוחות חדשים עשויים להיחשף לחברה באמצעות דף נחיתה שפורסם דרך האינטרנט, או באמצעות פרסום ממומן בגוגל או דרך רשתות חברתיות שלא במסגרת פרסום ממומן.

ברוב המקרים היה נכון כי תרצו להפנות את הלקוח הפוטנציאלי שלכם ישירות לדף נחיתה מעוצב וממוקד המניע לפעולה בכדי לייצר לידים איכותיים? או מכירות היה ומדובר באתר סחר און ליין. ככלל אנו מגדילים את כמות הלידים הנכנסים. כפועל יוצא מכך פעמים חברות נדרשות לשפר את מערכי השירות ללקוחות ולהניע מערכי שירות המתעסקים גם במכירות און ליין וזאת כתוצאה משיפור מערכי התגובות של דפי נחיתה וקמפיינים ברשתות החברתיות ובגוגל.

כתיבה איכותית קריטית להצלחת דפי נחיתה

דף נחיתה מוצלח תלוי באיכות הכתיבה השיווקית. תלוי ביכולת להעביר מסר חד וברור המניע לפעולה. לפיכך אנו תמיד ממליצים כי לפני תחילת העבודה היה נכון להבין ולזקק את הדברים הבאים: למי מיועד דף הנחיתה? היה נכון לשאול, מי קהל היעד שלי, מה הוא אוהב? מה חשוב לו לדעת ולראות? איזה סוג מוצר או שירות הוא מחפש ובעיקר היכן מחפש?


מניעים לקוחות לקבל החלטות

זאת ועוד, היה נכון להבין מהם הצרכים והרצונות שהמוצר או השירות שלך עונה בעבור הלקוחות הפוטנציאליים? ולבסוף להיות מסוגלים להציג בעבורך את הבידול והצעת הערך שלך בהשוואה למתחרים. בעיקר להציג אותה כהזדמנות שנכון שלא יפספס, ובעיקר נכון כי יקבל החלטה כאן ועכשיו כי יש סיכוי שההצעה לא תישאר לעד. אנו יודעים לעשות זאת היטב ופעמים אנו עובדים בצמוד לחברות ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי, המתמחות בשיפור הצעות הערב והבידול העסקי,

בודק...