עיצוב לוגו

מותג 

בואו ונתחיל בהגדרה ראשונית למושג "מותג"? מותג הינו מונח הבא מעולם
העסקים והשיווק המתאר עסק או תאגיד או חברה או אדם פרטי, או מפלגה פוליטית. המותג מדמה את סך כל העמדות, הרגשות והתפיסות הקיימות אצל הצרכנים בנוגע לאובייקט, ארגון או רעיון מסוים. עמדות ורגשות נציגות את הבידול ופעמים נקראות גם "נכסי המותג". אנו מאד שמחים לארח אותך אצלנו באתר. שמחים כי בחרת בנו להיות החברה המקצועית שתביא לשיפור העיצוב הגרפי והמיתוג שלך היה ואת/ה חברה קיימת. לחילופין היה ואתם בתחילת הדרך ומבקשים להיכנס לעולם העסקי באמצעות הקמה של חברה או עסק קטן או כנותני שירות.


אין הזדמנות שנייה לרושם הראשוני

בשני המקרים, אנו נשמח להיות בעבורכם הגורם המקצועי שיעזור לכם לבצע עיצוב גרפי ומיתוג ראשוני לרעיון. זהו השלב הראשון והחשוב בתהליכי בניית נכסים דיגיטליים, החל מאתר אינטרנט מתקדם ועד לנוכחות מקצועית ברשתות החברתיות. היה וברצונך לבנות או לעדכן את האתר הבית שלך לצרכים המשתנים של השווקים העסקיים התחרותיים במאה ה- 21 הגעת למקום הנכון. שמי, נועם אבו דיגיטל מרקט ואני פעיל בתחום של בנייה ועדכון אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית ובניית אתרים, עיצוב גרפי ומיתוג, וקידום אורגני וממומן ברשת וברשתות החברתיות מזה למעלה מ- 20 שנה. לפיכך אנו אומרים כי גם בעולם העסקים והמיתוג אין הזדמנות שנייה לרושם הראשוני. עליכם להיות מדהימים מבחינה עיצובית כבר מהשנייה הראשונה.


תהליך המיתוג והעיצוב הגרפי

חשוב כי נדע כי תהליך מיתוג (Branding) מתחיל בראשונה בצורך לבחור את העיצוב הגרפי והשפה שבה אנו מבקשים ליצור תקשורת, אמון ובעיקר מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. מיתוג ועיצוב גרפי הינו תהליך אסטרטגי חשוב ביותר שבו אנו יחד איתכם מביאים לעולם, מוצר או חברה או שירות חדש. במצבים של פעילות קיימת מיתוג ושיפור הנראות באמצעות עיצוב גרפי עדכני באים לעדכן מותגים וחברות ועסקים קיימים. מיתוג ועיצוב גרפי איכותי ומקצועי מחייב כי יבטא נכון את ערכי המותג, את התרבות והחזון ובעיקר את היכולת שלו להביא ערך אמיתי ללקוחות הקיימים והעתידיים. פעמים התהליכים שלנו כוללים בחירת שם למותג או לשירות, עיצוב לוגו או עדכון לוגו היה ומדובר בחברה וותיקה, שיפור בבחירת פלטת הצבעים הנכונה יותר למותג. כל זאת באחריותנו לעשות לייצר למותג ערך ובידול ייחודי.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

תנו לנו להפוך את העסק שלכם למותג מוביל ומצליח בתחומכם,
השאירו פרטים בטופס שלפניכם ואחזור אליכם עם הצעת מחיר לעיצוב ומיתוג העסק שלכם.

יוצרים בעבורכם חוויה בלתי נשכחת אצל הלקוחות

אנו מאמינים כי תפקידינו כמעצבים גרפיים העוסקים במיתוג מוצרים לעולם העשייה ברשת מחייב אותנו לספר סיפור מדהים ומאד זכיר בתודעה של הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. ככלל, עיצוב גרפי ומיתוג דרך עיני הלקוחות מהווה מערך שלם של תחושות רגשות וחוויות שמוצר או שרות או עסק או תאגיד גדול או מנגד מפלגה מעבירים. עיצוב גרפי ומיתוג איכותי בעבור החברה או המוצר או השירות שלך חייב להצליח ליצור רגשות, תחושות, זיכרונות וגעגוע ובעיקר חייב ליצור התחברות לערכים חזון ואפילו מוסר. כל אלה חייבים בתהליך נכון של בניית מיתוג ועיצוב גרפי לגעת בכמה שיותר חושים שלנו כבני האדם. מיתוג ועיצוב גרפי איכותי מחייב להפעיל כמעט את כל החושים. בחלק מהמקרים אנו חוברים ליועצים עסקיים – יועצים ארגוניים שמלווים חברות ועסקים בתהליכים ארגוניים נוספים. אנו משלימים האחד את השני ומעניקים ללקוחות פתרון הוליסטי מקצועי.


אי סדר זה הסדר החדש אצל דור ה-
Z

עיצוב בכלל ועיצוב גרפי ומיתוג בפרט לעולמות האינטרנט והרשתות החברתיות מחייב התמקצעות ייחודית. אין זה סוד כי מעצבים וותיקים, מאד מוכשרים מתקשים להתאים את עצמם לשינויים שחלו בעולם העיצוב הגרפי והמיתוג בקרב קהלי יעד צעירים, תזזיתיים שמעדיפים פעמים "אי סדר" כדרך חיים. כיום עיצוב גרפי ומיתוג עוסקים, ביצירת והעברת המסרים השיווקיים והתקשורתיים בעזרת סט כלים עדכניים לדור ה- Z. דור שחייבים להתאים את השפה הגרפית ואת השימוש במילים ובצבעים לעולם החוויות שלהם. אנו יודעים לעשות זאת בהצלחה רבה. בפשטות אנו מבקשים לקבוע כי עיצוב גרפי איכותי ומיתוג האחראי לבניית הבידול והתדמית לא יכולים להתבצע ללא אנשי מקצועי איכותיים ומיומנים בתחומי המיתוג והעיצוב הגרפי.

בודק...