פרסום בפייסבוק ואינסטגרם

פרסום בפייסבוק

המפתח לפרסום משתלם בפייסבוק הוא מיקוד נכון של קהל היעד. ברשת החברתית הפופולרית ניתן לפלח את המשתמשים בה על-פי אזור גיאוגרפי, גיל, מגדר, תחומי עניין, מצב משפחתי והתנהגויות שונות – ואנחנו יודעים איך לנצל את האפשרויות כדי להגיע לכל מי שכדאי להגיע אליו, ורק אל אותם אנשים רלוונטיים עבורנו בהתאם למטרת כל קמפיין. 

כמו כן כולל השירות קופי וקריאייטיב לכל מודעה, ואופטימיזציה הן של קבוצות מודעות והן של כל מודעה בפני עצמה. קידום ממומן בפייסבוק מאפשר השגת מגוון רחב של מטרות: הגברת החשיפה למותג או למוצר ספציפי, העלאת רמת המעורבות של הגולשים והמחויבות של הלקוחות, רכישות, יצירת קהילה סביב דף העסק לצרכי מיתוג ועוד.

פרסום ממומן באינסטגרם

פרסום באינסטגרם מחייב אסטרטגיית תוכן ייעודית המותאמת לאופי הייחודי של אפליקציית התמונות והוידאו.

טקסי דיגיטל – שיתוף הפעולה בין טקסימדיה שמביאה איתה ניסיון רחב היקף בתחום הפרסום לבין נועם אבו דיגיטל מרקט שמתמחה בשיווק בדיגיטל – מאתרת חשבונות מתאימים לפעילות, מציעה חומרים מקוריים על בסיס חשיבה יצירתית והיכרות מעמיקה עם הקהל באינסטגרם שרובו צעיר, מגייסת עוקבים לעמוד כולל התחייבות ליעדים כמותיים ומוציאה לפועל קמפיינים שונים. במידת הצורך תקבלו מאיתנו גם שירותי צילום והפקה מקצועיים באיכות הגבוהה שמאפיינת אותנו.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אנו מבטיחים כי כל אתר יוקם על פי התקן הכי עדכני , מסודר ובעיקר מהיר תגובה.

הקמה וניהול של עמוד באינסטגרם

אינסטגרם היא מקום מצוין לפגוש בו קהל שלא בהכרח נמצא בפייסבוק, ובפרט צעירים. גם למימד הוויזואלי המובהק ברשת חברתית זו עשויה להיות תועלת רבה לעסקים שיכולים להציג תמונות אטרקטיביות וסרטונים חווייתיים.

הצוות המיומן שלנו אמון על הפעלת דפי אינסטגרם שמושכים אליהם תשומת לב מצד קהל היעד, זוכים למספר רב של עוקבים ותגובות ותורמים לחיזוק המותג. באמצעות שילוב של קופירייטינג מעולה, קריאייטיב יצירתי, תזמון מדויק לכל פוסט וניתוח שוטף של הקמפיין נשיג עבורכם יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

ניהול נכסים דיגיטליים בדיגיטל מרקט
ניהול נכסים דיגיטליים

פעילות אפקטיבית בלינקדין

נוכחות משכנעת בלינקדין מחייבת ניסיון ספציפי משמעותי ברשת החברתית שמכוונת אל עולם העסקים, ושניתן גם למצוא בה לקוחות חדשים וגם ליצור דרכה שיתופי פעולה מתגמלים.

השירות שלנו כולל הקמת עמוד עם דומיין ייחודי, עיצוב ויזואלי ברוח ערכי העסק והשפה העיצובית שלו, הזנת תכנים ראשונית ופיתוח אסטרטגיה לפעילות שוטפת. במידת הצורך, ובהתאם למסגרת התקציב שלכם, נשלב גם פרסום ממומן בלינקדאין.

פרסום ממומן

פרסום ממומן בגוגל, בפייסבוק, ביוטיוב, באינסטגרם ובמקומות נוספים במרחב הדיגיטלי הוא פתרון משתלם למי שרוצה להגיע אל קהל היעד שלו במהירות. כשמבצעים את הפרסום הממומן עם איתנו, אחת החברות המובילות בישראל בתחום השיווק הדיגיטלי, יחס העלות תועלת הופך למשתלם במיוחד.

האפקטיביות הגבוהה מושגת בזכות בחירה מדויקת של המקומות שבהם יופיעו המודעות בהתאם למאפייני קהל היעד, יצירת תכנים ייחודיים ומניעים לפעולה למנועי החיפוש ובכל אחת מהרשתות החברתיות, חלוקה אופטימלית של התקציב בין האפיקים הרלוונטיים, ניתוח שוטף של התוצאות והשבחה מתמדת של כל קמפיין.

בודק...