שיפור המכירות לחנויות

אנו מאד שמחים לארח אותך אצלנו באתר. שמי, נועם אבו דיגיטל מרקט ואני פעיל בתחום הנהדר הזה של שיפור המכירות לאתרי קניות למעלה מ- 20 שנה.

התועלת העיקרית היא השבחת חוויית המשתמש, וזאת על-מנת להעלות את שיעור המכירות באתר ולהבטיח את מיצוי הפוטנציאל של כל גולש שמגיע אליכם.

בעזרת אנשי מקצוע שלנו  וכנולוגיות מתקדמות בהן אני משתמשים ניתן לשפר אתרי E-Commerce כך שיתבצעו יותר רכישות ובסכומים גבוהים יותר, לדייק אתרי תדמית על-מנת להוביל את הגולשים לבצע את הפעולה הרצויה (יצירת קשר עם העסק, השארת פרטים, שיתוף תוכן מסוים ועוד) ובאופן כללי להבין בדיוק מה כדאי לעשות באתר כדי שימלא את ייעודו באופן אופטימלי.

תכנון נכון של חוויית המשתמש באתר יעלו את שיעור ההמרה. אנחנו מבצעים פעולות רבות כגון: זיהוי עמודים "חלשים" שגורמים לגולשים לצאת מהאתר, מוסיפים הנעה לפעולה – טופס "צור קשר" לדפים פופולריים, העלאת תכנים שמתאימים לקהל הגולשים באתר לפי המאפיינים שגוגל אנליטיקס מזהה אצלם, ועוד.

השירות שלנו ייחודי ומבוסס על טכנולוגיה מתקדמת. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן לראות התנהגויות גולשים בווידאו, וכך לקבל תמונת מצב ברורה ומדויקת לגבי חוויית המשתמש שלהם – בדרך לשיפור משמעותי שלה.

בודק...